אינסטלטור במרכז – כמה השירות עולה ולמה?

בשנים האחרונות חלו שינויים גדולים בהרגלי הצריכה שלנו, המשפיעים על כל התחומים. במאמר זה נעסוק בשאלה כמה עולה השירות של אינסטלטור במרכז ולמה אלו הם המחירים.

השינויים בהרגלי הצריכה

השיח הציבורי בנושא מחירי הדיור הביא אתו גם למודעות גדולה יותר בכל תחומי החיים עם דגש על יוקר המחייה. זוהי הסיבה לכך, שיותר ויותר אנשים שואלים את עצמם על בכלל הם משלמים והאם הם יכולים לשלם פחות עבור אותו המוצר או השירות ולהשקיע את הזמן בסקר שוק.

השוואת מחירים

השוואת מחירים בין אינסטלטורים יכולה להיות בין האינסטלטורים המקומיים ובין אינסטלטור במרכז לבין אינסטלטור בצפון לדוגמה. פעמים רבות יכול להיות הבדל גדול בין אינסטלטורים בערים שונות או באזורים שונים בארץ. אחת הסיבות לכך היא עלויות המחייה באזורים השונים. לדוגמה, המחייה בתל אביב היא יקרה יותר מאשר זו שבאילת ולכן גם בעלי המקצוע השונים, כולל אינסטלטורים כמובן, יהיו יקרים יותר בתל אביב.

זמינות היא מילת המפתחאינסטלטור במרכז

אינסטלטור, בשל הצורך שלו להיות זמין ככל שניתן ללקוחות שלו, נדרש להקריב לא מעט. לדוגמה, אם הוא יוצא לנופש, הוא עלול להפסיד עבודה ופרנסה. זאת, בניגוד לשכירים, המקבלים תשלום גם עבור ימי חופש. כמו כן, בעוד ששכירים במשק מקבלים תוספת שכר עבור עבודה בשעות נוספות כמו שבתות, חגים, לילות וכדומה, האינסטלטור, שעובד כעצמאי, לא מקבל תוספת שכר כזו למרות זמינותו בזמנים אלו.

ציוד

כאשר מגיע אליכם אינסטלטור במרכז, הוא נדרש להגיע עם הציוד הנחוץ לו לפתרון תקלות בצנרת. ציוד זה עולה לאינסטלטור כסף, אותו הוא משקיע על מנת שיוכל לעסוק במקצוע שלו ולעזור לנו, הלקוחות שלו, במקרי הצורך ולתת מענה רחב ככל האפשר למגוון הרחב של התקלות האפשריות במערכת המים המסועפת.

שיווק

אמנם שיטת השיווק היעילה ביותר לעצמאיים, ולעסקים בכלל, היא שיווק מפה לאוזן, אבל בכל זאת תמיד צריך להמשיך ולשווק גם בדרכים נוספות. כל דרכי השיווק עולות כסף, גם אותו משקיע האינסטלטור כדי שיוכל להמשיך לקיים את העסק ולהתפרנס בכבוד.

איך הוא הגיע אליכם?

הנושא הקודם עסק בדרך שלכם להגיע אל האינסטלטור. כלומר, כיצד תשמעו עליו. אבל אסור לשכוח גם את הצורך של האינסטלטור להגיע אליכם! הוצאות הרכב, הנדרשות לשם ביצוע התפקיד שלו, נוגסות נתח לא קטן מההכנסה השוטפת ולכן גם הוצאות אלו מגולמות במחיר.

אז כמה זה עולה?

עצם הביקור של אינסטלטור במרכז הוא בתשלום ולכן לא יתכן, שיגיע אליכם אינסטלטור ולא תוציאו על כך כסף כלל. בנוסף, גם הטיפול בבעיות השונות הוא בתשלום בהתאם לגודל הבעיה ולפתרונות האפשריים. אם כן, ביקור של אינסטלטור במרכז יתחיל מסכום של כמאתיים ש"ח ויעלה משם בהתאם לבעיה ובהתאם לאופן הטיפול.

Call Now Button