נתנאל יועץ אינסטלציה - תיקונים

נזילה מהתקרה – נתנאל שירותי אינסטלציה

מה עושים כאשר אובחנה נזילה מהתקרה? כיצד ניתן למנוע מצב כזה מראש? מה חשוב לעשות כאשר גיליתם שהתקרה שלכם מכילה עובש וטחב? האם זהו סימן שעתידה להתרחש נזילה? ומה לגבי תקרה סדוקה ומתקלפת?

נזילה מהתקרה היא מצב לא נעים בעליל בו התקלה היא כפולה, למעשה: המים מהצינורות במעלה המבנה שלכם חודרים פנימה עקב סדק או שבר שנתגלה בהם, ואם התקרה שלכם במצב לא טוב, הפגיעה מהנזילה תהיה חמורה יותר מאשר בתקרה במצב תקין ומזופת. כך או כך, כאשר זיהיתם נזילה מהתקרה זוהי בעיה שרברבית, ועליכם לקרוא לאינסטלטור. במידה וזה קרה ביום שבת או ב- 24:00 בלילה ומעלה, אל תניחו דלי, אל תחשבו על יום השבת או שעת הלילה: קראו לאינסטלטור המעניק שירותי 24 שעות ביממה לתיקון הנזילה.

כיצד יש לטפל בנזילה שמתרחשת בזמן אמת בתקרה שלכם?
ראשית כל, קחו דלי או גיגית והניחו מתחת לפתח הנזילה. שנית, צרו קשר באופן מידי עם אינסטלטור העובד 24/7. אני מספק את השירות המבוקש, וביקרתי בבתים ומשרדים בהם הנזילה התרחשה בזמן אמת. אני מטפל בנזילה במהירות, מזהה את מקור התקלה ומתקן אותו. לאחר מכן אני מאבחן את נסיבות התפרצותה של נזילה מהתקרה ומייעץ על ביצוע מהלכים למניעת התופעה בעתיד. אני גם מציע ללקוחותיי שירות בדיקת צנרת ומערכת מים בגג מדי שנה למניעת נזילה בעתיד מתקרת המבנה.

אם התקרה סדוקה או מתקלפת, האם זה אומר שתהיה נזילה?
אם ההתקנים השרברביים שלכם בגג כמו מרזבים וצינורות – תקינים ומתוחזקים, כנראה שלא תהיה נזילה, אבל אין לדעת מה גשם מאד חזק עלול לעשות. לכן, אם זיהיתם שהגג שלכם במצב כזה, קראו לזפת או לחברת שיפוצים שיאטמו את הגג. זה הכי נכון והכי טוב. יחד עם זאת, גם אם התקרה שלכם הוא מסוג אל"ף, אך מערך הצינורות בגג אינו תקין – זה חושף אתכם לנזילה רבתי, וכמובן שהיות והסצנה מתרחשת בגג אתם לא יכולים לדעת אם מדובר בציוד לא תקין אם לאו. לכן, כשזיהיתם נזילה מהתקרה, קראו לי לבדיקה, וגם אם אזדמן לבתיכם בגין סיבה אחרת, אבדוק בכל מקרה את אזור הגג לווידוא שהכל תקין שם.

נתנאל שירותי אינסטלציה – ייעוץ למניעת נזילה מהתקרה, וטיפול בה בזמן אמת

אני מספק את כל השירותים הדרושים לטיפול בנזילה מהתקרה: בשגרה, כשצריך לעשות בדיקה תקופתית לצנרת ולביוב, אני בוחן גם את מערך המים בגג, מוודא את התקינות שלו וממליץ על החלפת חלקים במידה וזיהיתי תקלה. אם הנזילה כבר התרחשה, אני מוזנק באופן מידי: טלפון אחד ואני מגיע. בטיפול באתר הלקוח אני מוצא את מקור התקלה שגרם לנזילה, ומביא לתיקונה המידי.

צרו קשר עם נתנאל שירותי אינסטלציה לתיקון נזילה מהתקרה או מניעתה כבר עכשיו – וחסכו נזק מצטבר שיוריד את ערך הנכס שלכם בהקדם האפשרי!

Call Now Button