נתנאל יועץ אינסטלציה - תיקונים

ניקוי שורשים בביוב – נתנאל שירותי אינסטלציה

מהו ניקוי שורשים וכיצד זה מתקשר לתחום השרברבות? האם השרברב נדרש להתמודד עם איתני הטבע ולעקור שורשי עץ שמפריעים לניהול המים התקין במבנה? כיצד השרברב עושה את זה, ומדוע כאשר זיהיתם תנודתיות בברז המים: חזקים וחלשים לסירוגין, או כאשר יש תחושה של ביוב דחוק ומצחין, חובה לזמן במידי אינסטלטור גם אם נדמה לכם שככה זה צריך להיות? האם ניקוי שורשים בביוב הוא הפתרון לבעיות חמורות יותר שיגיעו בהמשך?

לעתים, נדרש השרברב להתמודד עם איתני הטבע כשהוא עובד בדירה או בבית עם מערכת ביוב תקולה. הביוב, שמתחיל בגובה פני הים (או בגובה ההרים אם מדובר בבית באזור ההר) ומחלחל מתחת לאדמה עומד במקביל לשורשי עץ, וכאשר מדובר בשורשים פולשים – יש לעקור אותם מיד לפני שיגרמו לנזק חמור יותר. בניגוד לשירות כמו כריתת עץ, ניקוי שורשים בביוב אינו פשוט כלל ועיקר, ולרוב – השרברב בורר את החלק המפריע שבשורש מהחלק שלא מפריע, ועוקר רק את הראשון. באופן כללי, אם ביקר אצלכם פעם אינסטלטור ועשה משימה כזו, מוטב כי תזמינו גנן שייפתר מהשורש שחיבל לכם בביוב פעם אחת ולתמיד.

מניסיון – ברז שמשנה את זרימת המים בלי התערבותכם וביוב מסריח הם סיבה לדאגה

אלו סימפטומים מקדימים לשורש שעתיד לסדוק לכם את קרקעית הבית ולפגוע קשות בביוב. פגיעה כזו לא רק תזיק לבית שלכם, אלא בהמשך גם לשכנים ומהם – לצנרת כולה. לכן, לא רק שזו אחריות שלכם כלפי עצמכם לדאוג שיתבצע ניקוי שורשים בביוב, זו אחריות למען הקהילה. כשזיהיתם סימפטומים כאלה, קראו לי, ואאבחן את הבעיה שנוצרה. כמי שעוסק בתחום האינסטלציה, ובפרט – בתחום ניקוי השורשים, אדע לזהות מהר את השורש הקלוקל, ולהסיר את החלקים שפוגעים בביוב. אני ממליץ, ומבקש בכל לשון של בקשה: פנו לגנן טוב, שאתם יכולים לסמוך עליו שלא רק שיכרות את העץ, אלא גם יסיר את השורש. במידה והעץ של העירייה הוא שגורם לבעיה כזו, ניתן לדווח לעירייה, שבאחריותה לשלוח גננים מטעמה למניעת הסכנה שבחדירת השורשים לביוב.

כיצד מתבצע ניקוי שורשים בביוב?

אני מגיע לבית הלקוח, בוחן את הביוב ומזהה היכן אי הסדר נמצא. אני עוקב אחרי החלק הסורר שגיליתי בביוב ומאבחן האם השורש הוא שגרם לכך, או שמא חלק תקול בביוב – שאינו קשור לשורשים הוא הבעיה. כאשר מדובר בחלק תקול, זהו טיפול יחסית מהיר  הכולל החלפה וסגירת ביוב. במידה ומדובר בשורש חודרני, ניקוי שורשים בביוב יתבצע עד להסרת המפגע.

מה עלול שורש סורר לחולל לביוב?

וא עלול לסדוק את צינורות הביוב, להביא להצפה של הבית וסביבתו, כולל הצפה של הרחוק והחצר הסמוכים. מעבר לריח המצחין שזה יגרור, זה משהו שעלול לגרום לאי סדרים בדיווח צריכת המים שלכם, ולכן חשוב מאד לטפל בזה מהר ככל הניתן.

נתנאל שירותי אינסטלציה – ניקוי שורשים בביוב בתי לקוחות

אני עוסק בניקוי השורשים פעמים רבות בהן אני נדרש לזהות ולטפל בבעיות ביוב. אני מזהה במהרה את החלקים הסוררים בביוב, ודואג להסיר את השורשים אם הם גרמו לתקלה החמורה. העבודה מתבצע בכל עת, ובזמני הגעה נוחים לכל לקוח ולקוחה.

פנו לנתנאל שירותי אינסטלציה למידע בזמן אמת על ניקוי שורשים בביוב!

Call Now Button