נתנאל יועץ אינסטלציה - תיקונים

פותח סתימות ביוב – נתנאל שירותי אינסטלציה

מיהו פותח סתימות ביוב? מדוע סתימות ביוב עלולות לגרום לנזקים קשים לבית, מבנה ותכולה וכיצד ניתן להימנע מכך? האם בעיות ביוב, ובפרט – סתימות בו – הם תהליכים שניתן למנוע אותם? כיצד ניתן להיחלץ ממצבו המביש של הביוב הסתום אם הוא ארע בזמנים לא קונבנציונליים כמו יום חג, יום שבת או מאוחר בלילה?

אדם העוסק בסתימות ביוב ופתיחתן הוא אינסטלטור מומחה. פותח סתימות ביוב אינו רק אינסטלטור, אלא אינסטלטור שתחום עיסוקו והתמחותו הוא תחום הביוב, והוא בעל יכולת לזהות תקלות בזמן אמת המתחוללות בו. לפותח סתימות הביוב יכולת לזהות את מקור הסתימה, והבאה לפתרון הבעיה באופן מידי.

סתימות ביוב – משהו שלא הייתם רוצים שיקרה לכם: נזקים ותקלות

המים המיותרים מהשירותים, ומהכיורים פשוט יישארו בחורי הניקוז ובהמשך יעלו למעלה עם פסולת ביוב. עד מהרה הריח בבית יתחלף לריח מצחין במיוחד. הצפה קשה עקב סתימה בביוב עלולה לחבל לא רק בפנים הבית אלא גם להביא לעיוות דלת הכניסה ובהמשך לנזקים אקולוגיים וסביבתיים בחוץ.

סתימה בביוב – קלה למניעה. כך תזהו אותה

סתימה בביוב מכילה סימפטומים וסימנים מקדימים. המים בשירותים קשים להדחה, הבית מתמלא בריח מסריח של ביוב בלי יכולת שלכם לאתר את מקור הריח, ועוד. במקרים כאלו, מוטב להזמין במידי אינסטלטור מדופלם, פותח סתימות ביוב שייחלץ אתכם מעסק הביש. חשוב לדאוג כי הבעיה תיפטר כבר בשלב הזיהוי של הסימנים המקדימים, שכן אם הסתימה והדליפה שאחריה תפסו אתכם לא מוכנים, זה לא עומד להסתיים רק בשירותי אינסטלציה, אלא גם בשירותי כיוון דלת לאחר הוצאתה משיווי משקל ובניקוי סביבתכם הקרובה מפסולת ביוב.

סתימה ודליפה בביוב אירעו בזמנים לא קונבנציונליים: מה עושים?

אינסטלטור, בדומה למנעולן, פועל 24/7, ולכן מומלץ מאד לקרוא לו. זהו שירות חירום לכל דבר ועניין, ואין כאן סיטואציה של "לא נעים": אני מספק שירותי פתיחת סתימה בביוב בכל בתי האב שקוראים וקראו לי, ולעתים מקור התקלה עצמו מצריך עבודה קשה. למשל, אם גיליתי ששורש של עץ מעך צינור ביוב והביא לסתימתו אני גם צריך לכרות אתה השורש וגם ליישר את הצינור שנמעך או לשים צינור חדש, ואלו לא משימות מידיות גם לא עבור פותח סתימות ביוב מנוסה.

נתנאל שירותי אינסטלציה פותח סתימות ביוב ומתקן תקלות בתוכו

אני סיפקתי מזה לא מעט זמן שירות לקבלנים, תעשיינים ולקוחות פרטיים בבתי אב, הכולל פתיחת סתימה ותיקונה. אני פותח סתימות מנוסה עם רזומה עבודה עשיר, במסגרתו אוכל בקלות להתחקות אחר התקלה ולהשיב את הסדר בביוב שלכם על כנו. אם הסתימה תפסה אתכם לא מוכנים והביוב דולף לתוך הבית בשבת, חג או אמצע הלילה, קראו לי ואגיע אליכם באופן מידי.

לכל המידע על פותח סתימות ביוב מקצוען – צרו עמי קשר!

Call Now Button