נתנאל יועץ אינסטלציה - תיקונים

פתיחת ביוב

מהו שירות פתיחת ביוב ומתי זה נדרש? מדוע חשוב לדאוג לביצוע שירות זה על מנת לגאול את ביתכם ממצבים לא נעימים שעלולים להתרחש בביוב? מתי תדעו שאתם זקוקים לשירות כזה? מי מבצע אותו, וכיצד הדבר מתבצע?

שירות פתיחת ביוב הוא שירות אשר מוזמן על ידי הלקוח אם אובחנה תקלה במערכת הביוב הביתית שלו, ודרוש אבחון שלה ומציאת המקור לתקלה. לעתים, השירות ניתן בעקבות קריאה של הלקוח, ולעתים בבדיקה שגרתית מאותרת תקלה שמקורה אינו ברור וזה מצריך בדיקה באמצעות פתיחת הביוב.

אינסטלטור המבצע פתיחת ביוב – קווים לדמותו

זה צריך להיות אינסטלטור מקצועי, בעל ידע רב ומנוסה לכל הדעות. אינסטלטור הבקיא במערכת מים של עיר מסוימת יהיה בעל יתרון על עמיתו שפועל באזור אחר, משום שלראשון יש יותר סיכוי לגלות מהר איפה התקלה לאחר פתיחת הביוב, וייתכן שעם היכרות מאד טובה הביוב אפילו לא יצטרך להיפתח.

מתי נדע אם אנחנו זקוקים לשירות זה?

כאשר זוהתה תקלה שמקורה הוא ביוב ולא צנרת: הבית מתחיל להסריח ואינכם מזהים את המקור אך חשים כי מדובר בריח של ביוב, כאשר יש דליפה כלפי מעלה ממכסה הביוב אליכם הביתה, כאשר אתם יודעים שיש לכם בחצר שורשים חודרניים ובמקביל חשים בריח מצחין (זה אינדיקטור טוב שהשורש כנראה מחבל לכם בביוב בזמן אמת), ועוד. להגיד לכם שלשירות פתיחת ביוב אתם תזדקקו? לא ניתן לדעת ב- 100%, אבל ניתן לדעת בוודאות שזה שירות שדורש את תיקון הביוב. אני, כאינסטלטור מנוסה, כבר בחנתי עשרות מערכות ביוב בבתים, וידעתי מיד האם הלקוח צריך פתיחת ביוב או לא. השתדלתי תמיד לא לפתוח אלא לתקן ללא הליך פולשני זה, אבל בהינתן כי אין ברירה, פתחתי את הביוב ואבחנתי את התקלה מבפנים.

כיצד השירות מתבצע?

השירות מתבצע כמו כל שירות אינסטלציה אחר – הלקוח שוהה בביתו כרגיל. בבית, אתם תראו את תעלת הביוב שלכם חשופה, ואותי, עבדכם הנאמן, מחטט בתעלות מי הביוב באמצעות כלי עבודה מתוחכמים לזיהוי הבעיה. לאחר שאיתרתי את הבעיה, אני אאבחן האם מדובר בשורשים או ברכיבי שרברבות תקולים, ואפתור את הבעיה על פי סוגה. שורשים? אעקור אותם. רכיבים תקולים? אחליף אותם. לאחר גמר שירות פתיחת ביוב, ארכיב שוב את התעלות ואסגור עם מכסי הביוב לקראת חזרתכם לשגרה.

נתנאל שירותי אינסטלציה – פתיחת ביוב לאיתור תקלות וחבלות בביוב

אני עובד מזה שנים רבות במערכות ביוב של לקוחות שונים, אחראי ליישום שירותי פתיחת ביוב ותיקון הנעשה בתוכו. אני עובד בזמנים נוחים ללקוח, מגיע ברגע שהוא קורא לי, ומתחיל באופן מידי לטפל בתקלות. אני בקיא גם באזור בו הלקוח נמצא, ויכול לדעת במהרה האם התקלה היא במערכת הביוב שלו או במערכת הביוב הסמוכה לו, ולהביא לפתרון הבעיה לטובת שני הצדדים.

לכל המידע על פתיחת ביוב, צרו קשר עם נתנאל שירותי אינסטלציה כעת.

Call Now Button