בדיקת נזילות אינפרא אדום

נתנאל שירותי אינסטלציה

כיצד מתבצעת בדיקת נזילות אינפרא אדום? מי מבצע בדיקת נזילות מידית?

בעבר, היה קושי רב לאתר נזילות ואת המקור שלהן במערכת המים הביתית. בכדי לאתר את הנזילה היה צורך לשבור קירות ומרצפות רבים החל מהנקודה בה נמצאה הרטיבות או הליקוי במערכת המים ועד לנקודה ממנה שיער האינסטלטור כי מתחילה הנזילה. כמובן שלעיתים היו טעויות או אי הבנות של מקור הנזילה ולאחר התיקון הנזילה הייתה ממשיכה. כיום ישנו ציוד מתקדם ואנשי מקצוע מומחים יודעים כיצד להשתמש בו בכדי לאתר את המקור לנזילה ולאטום אותה מבלי לשבור קירות או מרצפות ללא סיבה. בעזרת אינפרא אדום ניתן לסרוק את הבית בקלות ובמהירות ולמצוא את כל הנזילות הקיימות במבנה.

כיצד נוצרות נזילות במבנה

נזילות נוצרות כאשר אחד או יותר מן החלקים בצנרת הביתית אינו עומד בלחצים המופעלים עליו והוא מתפוצץ או נסדק. דבר זה יכול להיגרם עקב שינויים חדים בטמפרטורות מחוץ ובתוך הבית, שינויים בטמפרטורות המים אשר עוברים בצינורות, התיישנות של הצינורות או מערכת המים כולה או צינורות אשר הורכבו בצורה חובבנית. בכל מקרה יש לבצע איתור של מקור הנזילה ולאטום אותו בהקדם האפשרי ולפני שיגרום לנזק נוסף.

ישנם מספר סממנים לנזילות ומומלץ מאוד ליצור קשר עם אינסטלטור באופן מידי כאשר מזהים אחד מהם. הנורה האדומה הראשונה שלך צריכה להידלק כאשר ישנו שינוי באופי המים היוצרים מן הברזים בבית, בעיקר שינויים של טמפרטורה או לחץ. מעבר לכך, ישנם רמזים פיזיים לנזילה כגון רטיבות לא מוסברת ברחבי הבית או על הקירות, התנפחות של קירות והופעת סדקים, עובש וריחות לא נעימים. חשוב לזכור שברגע שלנזילה יש השפעה כבר על תוך הבית, היא כנראה כבר בשלב מתקדם ויש לאטום אותה בהקדם האפשרי.

כיצד מתבצעת בדיקת נזילות אינפרא אדום

בדיקת הנזילות ואיתור תקלות במערכת המים הנעשות בעזרת אינפרא אדום מסוגלות לייעל ולהאיץ את תהליך איתור ותיקון התקלה בצורה פנטסטית. שיטה זו אינה פוגעת בשלמות המבנה ומסוגלת להגיע למקור הנזילה ואפילו להסביר כיצד היא נוצרה. לאחר איתור מוצלח ומדויק של מקור הנזילה ניתן לאטום אותה במהירות. אנשי מקצוע רציניים משתמשים במצלמת אינפרא אדום איכותית אשר מסוגלת להבחין בין הפרשי טמפרטורה קטנים דרך הקירות ובכך לסמן היכן קיימות נזילות בתוך הקירות שלך ומאיפה הן מגיעות. המצלמה אינה מסוכנת לשימוש אך שימוש חובבני בה יכול להוביל לשבירת קירות או מרצפות ללא סיבה.

האינסטלטור האישי שלך

נתנאל, מנתנאל שירותי אינסטלציה, הינו אינסטלטור מוסמך וותיק אשר מבצע בדיקת נזילות אינפרא אדום בעזרת הציוד המתקדם ביותר. לאחר כמעט שני עשורים של עבודות אינסטלציה, יכול להיות לך הביטחון שאין שום בעיה שנתנאל לא מסוגל לפתור במהירות וביעילות. בעזרת שירות אמין, לקיחת אחריות מלאה על תהליך העבודה כמו שעל התוצאה ושקיפות מוחלטת, נתנאל מסוגל להציע את שירותי האינסטלציה הטובים ביותר. עכשיו זה התור שלך ליהנות משירות אינסטלציה אמין ואיכותי, כל מה שנשאר לך לעשות זה ליצור קשר.

Call Now Button