אינסטלטור בצפון

אינסטלטור בכפר סבא – נתנאל שירותי אינסטלציה

גר בצמוד קרקע בשכונת וותיקים? הברזים בדירה ברחוב וייצמן כבר לא מה שהיו פעם? הדירה שלך מוצפת בגלל צינור או ברז שנשבר והשעה 3:00 בלילה? נדמה לך שגם אם המצב שגרתי, הוא יכול להיות טוב בהרבה מבחינת פועלה של מערכת המים שלך?

לכל הסוגיות הללו יש פתרון מאד פשוט: אינסטלטור בכפר סבא שניחן במקצועיות חסרת תקדים, ראה הכל, כולל בעיות קשות במיוחד שנדמות לאינסטלטור מתחיל ממוצע כבלתי אפשריות לפתרון ללא החלפת חלקים, ובנוסף – גם עובד בשעות לא שעות, וזמין תמיד – 24 שעות ו- 7 ימים בשבוע.

מה ההבדל בין אינסטלטור מתחיל לאינסטלטור מתקדם וכיצד זה מורגש אצל הלקוח?

אינסטלטור מתחיל הוא אחד ששפת הדיבור שלו וסגנון ההתנהלות שלו הוא מינימום עבודה ומקסימום עלות ללקוח. אל תתבלבלו, לא מדובר בנוכלות או בעצלנות: ברוב המקרים זה באמת אינסטלטור מתחיל, או כזה שעדיין לא למד מספיק, ולכן, במסגרת סל הפתרונות שיש לו – זה הכי טוב שהוא יכול לעשות. לדוגמה: האינסטלטור הציץ בצינור וזיהה "פילים": גושי אבן ענקיים שפשוט תקועים שם ללא יכולת לחלץ. אם יסתבר לאותו אינסטלטור בכפר סבא שניסיתם לפתוח סתימה קלה מזו באמצעות סודה כאוטית וגרמתם לבלגן הזה (עצה שלי: אל תעשו את זה בחיים גם אם נדמה לכם שהפתרון מעבר לאופק, כי הוא לא) הוא פשוט יסרב לטפל בכם אם לא תסכימו שהוא יעקור את הצינור וישים חדש, ולאחר מכן יחייב אתכם בהתאם. אני, לעומת זאת, כבר למוד ניסיון בנושא הכאוב הזה ויודע בדיוק מה לעשות עם הספירלות על מנת להנחית על האבן מכה אחת אפיים ולשחרר את הצינור.

זיהוי מהיר של בעיות ביוב וטיפול בהן

זיהוי סתימה בביוב, כולל איתור יעיל של המוקד שלה, ופתיחה יעילה עם ציוד חדיש במיוחד. אני מטפל גם בחלקים עליונים של ביובים, כולל מכסים והכנת התשתית לקראת הצבתם. כאשר מתחוללת דליפה בביוב, אני יכול לזהות את הסיבה לכך מהר ולפתור בעיה זו על מנת להחזיר למוטב את הבית.

חושדים שבבית המים זורמים לאט? קראו לאינסטלטור והבטיחו זרימה תקינה

במסגרת שירותי אינסטלטור בכפר סבא מסוג זה, אזהה את הבעיות בצנרת שלכם, אזהה מקומות בהם הברגים לא מכוונים כמו שצריך, אעשה הברגות עדינות או חיבור מחדש של ברגים, כולל יישור צנרות פנים, ואדאג לזרימה מהירה ביותר של המים. אני פועל במישור זה גם בצמוד קרקע, גם בקומה 1-2 של בניין וגם בדירה של קומה גבוהה 3+. מטפל גם בצנרות של דירות פנט האוז על הגג של הבניין.

לאיש מקצוע כמו אינסטלטור בכפר סבא קוראים דרך "נתנאל שירותי אינסטלציה"
אני מספק שירותי אינסטלציה בכל רחבי כפר סבא, מצומת רעננה בדרום ועד בן יהודה בצפון, מרחוב נעמי שמר ואזור הקניון הירוק במערב ועד אזור התעשייה במזרח. אינסטלטור בכפר סבא יגיע עד אלייך, ויתקן כל תקלה בצנרת ובביוב הביתי.

צרו קשר עם "נתנאל שירותי אינסטלציה" להזמנת אינסטלטור בכפר סבא. פנו אלי בעמוד זה!

צור קשר
053-487-2777


*מקבלים גם כרטיסי אשראי

Call Now Button