אינסטלטור במרכז

אינסטלטור בקרית אונו – נתנאל שירותי אינסטלציה

סתימה באמצע הלילה? דליפה באשמורת הבוקר? למי פונים כאשר זה קורה? האם אינסטלטור הוא מאותם מקצועות שרק שעות יום עסקים הן שעות העבודה, או שהוא עובד 24/7?

מדוע חשוב להקפיד על כך, ולא למנות כל אחד להיות האינסטלטור הקבוע שלכם?

למי שלא חווה את מה שנספר כעת, אני מאחל שגם לא יחווה: דיירים מגיעים הביתה בלילה לאחר העבודה, או מתעוררים משינה ומגלים כי התפוצץ להם הברז והבית מוצף מים. הם מגלים שלמים אין לאן לרדת בביוב והוא מסריח את כל הבית וגם מציף אותו. באמצע הלילה – כאשר זה קורה הדייר קרוע מבפנים בין הצורך לסדר כאן ועכשיו את הבעיה לבין הצורך לשמור על תרבות אזרחית, ולחכות לאינסטלטור בשעות העסקים. מסקנה: באינסטלציה אין ואסור שיהיו שעות עסקים, ולכן אני עובד בפריסת 24/7: גם באמצע הלילה ניתן להתקשר אלי.

כיצד פותחים קריאה בלילה?

יש ליצור עמי קשר: אני מספק שירותי אינסטלטור בקריית אונו. אני אקבל את הקריאה שלכם ואתחיל לנסוע במהירות לכיוון ביתכם. בעת ההגעה, אבחן את התקלה, אאבחן את מקורה ואתחיל לתקן אותה. הבית לא ירד מסדר יומי עד אשר גם התקלה סודרה וגם מקורה אותר ותוקן כך שתימנע תקלה חוזרת מאותו סוג.שירותי אינסטלציה נדרשים – מהם?

תיקון סיפון הביוב העליון, תיקון ביוב פנימי, פתיחת סתימה, תיקון ביוב או כיור מים דולפים, הוצאת שברי צינור או ברז דולפים והתקנת רכיבים חדשים במקומם – המתאימים למערכת המים שלכם, ועוד.

כיצד אני מספק את השירות?

אני עובד עם מכשירי האינסטלציה מהטובים במשק, נעזר בספירלות פותחות סתימה ובחומרים שישמשו לזרימה יותר חלקה ונוחה של המים בכל התקן מים. כמו כן, אני אינסטלטור בקריית אונו אשר עובד ביעילות רבה ביחס כמעט לכל בעל מקצוע אחר בעיר ובסביבתה, על סמך ניסיון עבר וידע נדיר, ויודע לחלץ גם תקלות מסובכות במיוחד כגון צינור שנסתם קומפלט או מקרה קשה של דליפה.

עצות שימושיות למניעת תקלות אינסטלציה בעתיד

הקפידו על עבודות תחזוקה שוטפות המונעות דליפה כמו עטיפה באקדח סיליקון את טבעות צנרת השירותים והמקלחת שלכם. הקפידו על עבודות תחזוקה בתחום ניקיון כל הצינורות הגלויים: אסלת השירותים, והסיפונים העליונים של הכיורים. מדי פעם, העבירו באחרונים פומפה להוצאת פסולת כיור ומעבר מים יעיל. לאיש מקצוע כמו אינסטלטור בקריית אונו קוראים כשתקלה התגלתה למרות מעשים אלו: אל תנסו לפתוח כיורים וצנרות לבד.

נתנאל שירותי אינסטלציה מספק לכם שירות אינסטלטור בקריית אונו

שמי נתנאל ואני מספק שירותי אינסטלציה בעיר המרכזית בתפוצה רבה. אני עובד עם בתים פרטיים ובניינים כאחד, מזהה במהרה תקלות ופועל להסרתן המהירה. אני עובד עם לקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד ומספק כל עבודה על סמך ניסיון וידע רבים שהוקנו לי במרוצת השנים.
צרו קשר עם נתנאל שירותי אינסטלציה בקישור הבא על מנת להזמין אינסטלטור בקריית אונו!

 

Call Now Button