איתור נזילות ביוב

נתנאל שירותי אינסטלציה

איתור נזילות ביוב היא עבודה לא פשוטה. לא מספיק לומר "כן, יש כאן נזילה של הביוב", לרוב אתם יכולים להבחין בעצמכם, או להריח, כי קיימת נזילה של ביוב. בכדי לתקן את הנזילה בצורה הטובה ביותר ולאפשר לכם לשוב לשגרת החיים שלכם ללא הפרעות, חשוב מאוד לפנות אל אינסטלטור מומחה ומקצועי אשר יבצע עבורכם איתור נזילות ביוב בצורה הטובה ביותר, וזה בדיוק מה שיעניק לכם נתנאל שירותי אינסטלציה.

נתנאל הוא אינסטלטור עם ניסיון של למעלה מ – 18 שנה אשר מכיר היטב את עולם האינסטלציה ובמהלך השנים צבר ניסיון רב אשר מאפשר לו לבצע איתור נזילות ביוב בצורה מדויקת ויעילה וכמובן, לפתור בעיות אינסטלציה בצורה הטובה ביותר.

צילום קווי ביוב לצורך איתור נזילות ביוב

אחת השיטות המתקדמות והיעילות לצורך איתור נזילות ביוב הינה בעזרת צילום קווי ביוב. כיום ניתן לשלוח אל קווי הביוב מצלמות מיוחדות אשר מצלמות את הקווים והצינורות מבפנים מבלי לשלוח אדם לתוכם. בצורה הזו ניתן לזהות את המקור של הנזילה או הבעיה בתוך קווי הביוב, וכך להחליט על דרך הפעולה הנכונה והמתאימה לתיקון של אותה תקלה בצורה הטובה ביותר.

כמובן, מדובר במצלמות עמידות במים אשר נשלטות מרחוק ומופעלות על ידי אינסטלטור מקצועי ומנוסה אשר בעזרתן יאתר את המקור המדויק של הנזילה.

ניקוי שורשים מקווי ביוב

אחת הסיבות הנפוצות והפופולאריות ביותר לנזילות במערכת הביוב הינה שורשים של עצים בתוך מערכת הביוב. פעמים רבות שורשי העצים צומחים בתוך קווי הביוב, או חוסמים את המערכת וגורמים לסדקים וחורים בה. נזילות ביוב יכולות להתרחש או בעקבות אותם סדקים וחורים, או בעקבות מצב בו השורשים חוסמים את המעבר של מי הביוב בתוך המערכת ולכן הם מציפים את הקווים ועולים מעלה

כך או כך, כחלק מתהליך איתור נזילות ביוב, יש לא פעם לגזום את השורשים ולנקות את קווי הביוב בצורה טובה בכדי למנוע את הנזילה ולאפשר מעבר חופשי למי הביוב. בנוסף, במקרים רבים יש ליצור מעבר חדש והפניה של קווי הביוב מעבר לשורשי העצים בכדי למנוע מצב בו הם יגדלו שוב ולאחר זמן קצר יגרמו שוב לנזילה מתוך הביוב ולהצפה של השטח שלכם על ידי מי הביוב המזוהמים

תיקון מקצועי ואיכותי

נתנאל הינו אינסטלטור מומחה אשר מעניק שירותי אינסטלציה כבר שנים רבות, ומבצע עבור לקוחות רבים גם איתור נזילות ביוב, וכמובן – גם תיקון של הנזילה ושל קווי הביוב בצורה הטובה ביותר. לכן, אם אתם עומדים מול נזילה בביוב, פנו עוד היום אל נתנאל שירותי אינסטלציה ותוכלו ליהנות משירות איכותי ומקצועי, איתור נזילות ביוב באופן מדויק ותיקון של הבעיה בעזרת כלים משוכללים ומקצועיים אשר מאפשרים לבצע תיקון נכון ואיכותי ולוודא כי הנזילה לא תחזור על עצמה שנית לאחר זמן לא רב.

Call Now Button