איתור נזילות מים

נתנאל שירותי אינסטלציה

מזהים סימני רטיבות או עובש בתקרה ובקירות הבית? מעוניינים בהזמנה של שירות איתור נזילות מים מקצועי ואיכותי אשר יאפשר לכם לזהות את מקור הנזילה ולטפל בו בצורה הטובה ביותר שניתן.

חברת נתנאל שירותי אינסטלציה מופעלת על ידי אינסטלטור בעל ניסיון של למעלה מ – 18 שנה בתחום, אינסטלטור בעל ניסיון רב באיתור נזילות מים בכל מקום, ועובד עם מצלמה תרמית איכותית בטכנולוגיית אינפרה אדום המאפשרת לו לזהות את הנזילות ואת המקור שלהם בצורה הטובה ביותר ובאופן מדויק.

ניתוח הנתונים מתוך מצלמה תרמית

כאמור, בכדי לבצע איתור נזילות מים בצורה הטובה ביותר, משתמש נתנאל האינסטלטור במצלמה תרמית מקצועית אשר מאפשרת לו לבצע את הניתוח באופן יעיל ומקצועי ולהבין היכן בדיוק נעוצה הבעיה אשר גורמת לנזילת המים.

הנתונים מתוך המצלמה התרמית בה משתמש האינסטלטור מתורגמים לדו"ח בדיקות אשר כולל אבחון של התקלות ותמונות אשר התקבלו מהמצלמה, כך שיהיה ניתן בהתאם לדוח הזה להבין את הבעיות ולתכנן את דרך התיקון הנכונה.

בצורה הזו ניתן לזהות מגוון רחב של בעיות שלא ניתן לראות אותן בעין כמו רטיבות אשר כלואה מתחת לריצוף, דליפות שונות בתוך צנרות סמויות, חדירה של רטיבות אל מעטפת המבנה, רטיבות אשר כלואה מתחת ליריעות האיטום בגגות, נזילות גלויות ונסתרות  וזיהוי גשרי קור ולחות פנימית בתוך הקירות.
מה כוללת בדיקה לאיתור נזילות מים?

בדיקה לצורך איתור נזילות מים כוללת בדיקה של כל הבית, על כל חלקיו השונים. אינסטלטור מומחה ומקצועי לא יבדוק רק את המקום בו רואים לעין סימני עובש או רטיבות, אלא את כל המקומות בבית אשר מהם יכולה להגיע הנזילה שגרמה לאותם סימני עובש ורטיבות, מקומות כמו:

  • מערכות האיטום השונות בבית.
  • גג, מרפסת מרוצפת, קירות פנימיים וחיצוניים, תקרה, חניון תת קרקעי, מרתף, חדר רטוב ועוד.
  • בדיקה של צנרת אספקת המים וצנרות הניקוז של הבית. במקרים רבים צנרות ישנות גורמות לנזילות ורטיבות קשה ולכן חשוב לבדוק אותן היטב.
  • בדיקה של מוקדים בהם יש לחות פנימית אשר יוצרת טחב ופטריות.

בצורה הזו אתם יכולים להיות בטוחים כי כל חלק בבית שלכם נבדק בצורה יסודית וכי הדוח אשר יופק בסיום הבדיקה ישקף את המצב של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר ויאפשר לכם לדעת בדיוק מה דורש תיקון ומהם נקודות התורפה של הבית בהם כדאי אולי להחליף את הצנרת, ליצור איטום טוב יותר או להתקין פתרונות אחרים אשר גם יפתרו את הבעיה וגם ימנעו ממנה לחזור שוב מאוחר יותר.

אם אתם זקוקים לשירות מקצועי ואיכותי של איתור נזילות מים פנו עוד היום אל נתנאל שירותי אינסטלציה, אינסטלטור הזמין עבורכם 24 שעות ביממה ויגיע עם מצלמה תרמית וציוד משוכלל בכדי לזהות את הבעיה בצורה הטובה ביותר.

Call Now Button