איתור רטיבות

נתנאל שירותי אינסטלציה

כיצד מאתרים רטיבות? מה הם הסימנים לבעיות בצנרת הבית? מי מבצע איתור רטיבות?

נזילות ותקלות במערכת המים הביתית יכולות לפגוע קשות באורח חיי הדיירים כמו שהן מהוות סכנה לשלמות המבנה כולו. ברוב המקרים, כאשר יתחילו הרמזים לרטיבות ברחבי הבית – הבעיה כבר תהיה די גדולה. מסיבה זו, מומלץ מאוד ליצור קשר עם בעל מקצוע ברגע ששמים לב שמערכת המים אינה מתפקדת כראוי בכדי שיוכל לבצע איתור רטיבות מקצועי ומהיר וכמובן גם ייתקן את הליקוי. חשוב לזכור שככל שנזילה ממשיכה ליותר זמן כך גדל הפוטנציאל ההרסני שלה, מערכת המים יושבת ליד מערכת החשמל ובתוך קירות הבית וכל ליקוי בה יכול לגרור תיקונים יקרים או אפילו סכנות ממשיות לדיירי המבנה.

מה הם הרמזים לכך שיש לבצע איתור רטיבות

איתור רטיבות מתבצע ידי סריקה מקצועית של מערכת המים ומציאת הליקויים, אך מתי יש לקרוא לבעל מקצוע? ובכן, מומלץ ליצור קשר עם אינסטלטור בכל מצב בו מערכת המים אינה מתפקדת כרגיל, טמפרטורת המים היוצאים מהברזים שונה, ישנם שינויים בלחץ המים וכדומה. בנוסך לאלו, כאשר מזהים שלוליות מים, רטיבות לא מוסברת על קירות הבית, מים נוזלים על הקירות, עובש או ריחות רעים, יש לפנות באופן מידי לאינסטלטור מומחה אשר יוכל לרדת לשורש הבעיה ולפתור אותה. חשוב להבין כי ברגע שמזהים אחד מן הסימנים האלו, הנזילה כבר בשלב מתקדם בו לנזק שהיא עושה בתוך קירות הבית כבר יש סממנים מחוצה להם.

כיצד מתבצע איתור רטיבות

בעבר, איתור רטיבות היה מתבצע בצורה די פרימיטיבית של שבירת מרצפות וקירות רבים ברחבי הבית עד מציאת מקור הנזילה, תהליך זה היה יוצר בלגן רב והניקיונות אחריו היו קשים. למזלך, כיום משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות של אינפרה אדום וכדומה בכדי לאתר רטיבות מבלי לפגוע בשלמות המבנה. הודות למכשור המתקדם ולאנשי מקצוע ניתן להגיע במהירות אל מקור הרטיבות ולהבין מדוע התחילה התקלה, כך ניתן לפתור אותה ולוודא כי לא תחזור בעתיד.

מכיוון והציוד המתקדם מקל מאוד על עבודת איתור הרטיבות והבנת המקור שלה, לא מומלץ להיעזר בחובבנים בעת חיפוש התקלות בצנרת המבנה. איש מקצוע יוכל לוודא כי לא יישברו קירות או מרצפות ללא סיבה, שהתקלה תיפתר במהירות ושהתיקון לא יגרור עלויות נוספות או יאכזב לאחר כמה חודשים.

האינסטלטור שלך

נתנאל שירותי אינסטלציה היא החברה של נתנאל, אינסטלטור מקצועי ומומחה אשר מבצע איתור רטיבות ותקלות אחרות במערכת המים ומתקן אותן כבר כמעט עשרים שנה. הודות לשירות אמין, שקיפות ולקיחת אחריות מלאה על תהליך העבודה כמו שעל התוצאה, אני מסוגל לספק לך את שירותי האינסטלציה הטובים ביותר. אני מזמין אותך ליצור איתי קשר, לספר לי על הבעיה ולראות איך שירות אינסטלציה מקצועי ואישי מסוגל לפתור ואתה בקלות ויעילות.

Call Now Button