אינסטלטור במרכז

אינסטלטור בפתח תקווה – נתנאל שירותי אינסטלציה

כשיש מצב חירום או כשצריך למנוע אחד

כיצד ניתן להזמין אינסטלטור בפתח תקווה? מי מספק שירותי אינסטלציית חירום בפתח תקווה?

מעבר לריחות הלא נעימים ולירידה הקשה באיכות החיים עקב בעיות בצנרת, הן מהוות סכנה קשה יותר. העובדה שמערכת המים הביתית נמצאת בין קירות הבית מעמידה אותה תחת לחצים קשים וליד מערכות אחרות. נזילות של מים יכולים להוביל למגוון רב של בעיות אשר יכולות לסכן את דיירי הבית ובטוח מסכנות את הכיס שלהם. החל מפגיעה במערכת החשמל, דרך התנפחות של קירות הבטון ועד לנזקי מים קשים, ליקויים ממושכים במערכות המים הביתיות יכולים להיות כדור שלג של בעיות, התפקיד של אינסטלטור בפתח תקווה הוא לעצור את הכדור כשהוא עוד קטן.

מה הם הגורמים לליקויים בצנרת

ניתן לחלק את הגורמים העיקריים לתקלות במערכת המים הביתית לשלוש קטגוריות: נזילות בצנרת, סתימות ובעיות במערכת הביוב החיצונית. סתימות הן הגורם השכיח ביותר והן נגרמות עקב השלכת פסולת לא מתאימה במערכת הביוב הביתית. פסולת שכזו יכולה לכלול ספוגים, כמויות גדולות של שמן, גושי שיער וכד'. במקרים בהם הסתימה קרובה לפתח הניקוז, ניתן לפתוח אותה בעזרת פומפה פשוטה ולכן כדאי לנסות זאת לפני שמתקשרים לאינסטלטור.

נזילות במערכת המים הביתית הן מעט קשות יותר לאיתור, בדרך כלל כאשר רמזים לנזילות יופיעו, הנזילה כבר תהיה במצב מתקדם. רמזים לנזילות הם רטיבות במקומות במבנה, עובש, ריחות לא נעימים ללא מקור, התקלפות של צבע, התנפחות של הקירות או שינויים בטמפרטורה של המים היוצאים מהברזים. אינסטלטור בפתח תקווה יוכל להשתמש בציוד מתקדם בכדי לאתר את מקור הנזילה מבלי לשבור קירות בבית ולתקן אותה. נזילות יכולות לגרום לבעיות קשות ולכן מומלץ מאוד לאתר ולתקן אותן בהקדם האפשרי.

בעיות במערכת הביוב הן אלו הפוגעות בצורה הקשה ביותר בחיי הדיירים, החל מריחות בלתי נסבלים ועד להצפה של הביוב השכונתי לתוך אזורי המגורים. בעיות מסוג זה יופיעו בדרך כלל בבתים פרטיים, בקומות הנמוכות בבניין או במרתפים. הדבר הראשון שיש לעשות הוא לאתר את מקור הבעיה, אם במערכת הביוב הביתית או בזו של העירייה. לאחר מציאת מקור הבעיה יש לשאוב את מערכת הביוב ולעצור את הדליפה. כמובן שלאחר תיקון הבעיה יש להבין מה גרם לה וכיצד ניתן למנוע גלישה של הביוב אל תוך הבית בעתיד.

נתנאל שירותי אינסטלציה

לאחר שמונה עשר שנים של ניסיון בענף אני יכול להגיד בפה מלא שאין בעיית אינסטלציה שאני לא יכול לפתור, אבל זה לא הכל. אני מאמין שעל האינסטלטור לקחת אחריות מלאה על תהליך העבודה שלו ולא רק על התוצאה ולכן אני עובד בשקיפות מלאה מול הלקוח ולא שוכח לרגע את האמון שניתן בי. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתי קשר טלפוני, להסביר לי את הבעיה ולראות איך שירות של אינסטלטור בפתח תקווה אמור להרגיש.

 

Call Now Button