צילום צנרת וביוב

צילום קווי ביוב – נתנאל שירותי אינסטלציה

מי מבצע צילום קווי ביוב? מה היא העלות של צילום קווי הביוב הרלוונטיים למבנה?

צילום של קווי ביוב נעשה על מנת לספק לבעל הנכס תמונת מצב מציאותית של הצנרת ועל מנת לגלות ליקויים במערכת מבלי לחשוף אותה פיסית. הודות לציוד הצילום המתקדם, אינסטלטור מקצועי יוכל למצוא את גורמי התקלה או האזורים הנמצאים בסכנה במערכת הביוב שלך ולהציע את הדרך הטובה ביותר לתקן אותם. מומלץ מאוד לבצע צילום של קווי הביוב לפני כניסה לנכס חדש, לקראת החורף וכאשר מתחילות להופיע בעיות במערכת הביוב הנוכחית. חשוב לזכור כי בעיות במערכת הביוב יכולות להידרדר במהירות ולכן לא מומלץ לדחות ביקורת של המערכת.

מה היא העלות של צילום קווי ביוב

את העלויות של צילום קווי הביוב לא ניתן לתת לפני שיחה עם הלקוח והבנת האופי של המבנה ומערכת הביוב עצמה. מכיוון ויש צורך להשתמש בציוד מתקדם המסוגל לצלם את פנים המערכת באיכות טובה, מיקום, אורך וצורת המערכת משפיעים על העלויות של בדיקתה. ניתן לקבל הערכת מחיר כבר בשיחת הטלפון הראשונית עם אינסטלטור מקצועי לצד פירוט של האמצעים בהם תיבדק המערכת והתובנות שהם יפיקו. לעיתים קרובות עלות הבדיקה של המערכת תיכלל בעלות התיקון ולכן מומלץ להיעזר באינסטלטור אחד בעת איתור ותיקון הבעיה.

מדוע נוצרות בעיות במערכת הביוב

מערכת הביוב הביתית עומדת בלחצים כבדים מאוד ובניהם שינויי טמפרטורה, הצטברויות של שומנים, לחצים הנובעים מאופי הקרקע בה המערכת טמונה, נזקים הנוצרים על ידי שורשים של עצים הנמצאים בקרבת המערכת ועוד. מעבר לאלו, מערכות ביוב רבות הינן מיושנות וההתבלות שלהן מתבטאת בחלודה, חורים וחסימות לאורך המערכת. אינסטלטור מקצועי יוכל להשתמש בציוד הצילום בכדי להראות לך מדוע נוצרה הבעיה במערכת הביוב שלך וכיצד יש לפתור אותה כך שהפתרון יחזיק לתקופה ארוכה מאוד.

באיזה אינסטלטור מומלץ להשתמש

צילום קווי ביוב ותיקונם אינם עבודה פשוטה ובמקרים רבים התקלה והתיקון עצמו ייפגעו באורחות חייהם של דיירי המבנה. מסיבה זו חשוב מאוד להיעזר באינסטלטור אמין ומקצועי אשר ייקח אחריות על העבודה שלו ויבצע אותה במהירות האפשרית. חברות רבות מספקות אינסטלטורים אך כאשר אין איש אחד אשר אמון על תיקון קווי הביוב, העבודה עלולה להימשך מעבר לזמן הנדרש ואין אף אחד אשר לוקח אחריות על העבודה. לעומת זאת, כאשר עובדים מול אינסטלטור יחיד יש לך את הטלפון של האדם האחראי על התיקון והוא חייב לך דין וחשבון.

האינסטלטור שלך

נתנאל מנתנאל שירותי אינסטלציה מספק שירותי אינסטלציה אישיים עם שקיפות מוחלטת תוך שהוא לוקח אחריות מלאה על תהליך העבודה ועל התוצאה. בעזרת שימוש במכשור המתקדם ביותר לצד כמעט עשרים שנים של ניסיון בתחום האינסטלציה, אני מסוגל לאתר את הליקויים ולספק לך את הפתרונות הטובים ביותר עבורך. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתי קשר, לבצע צילום קווי ביוב ולקבל תמונת מצב מציאותית ושלמה של מערכת הביוב שלך.

Call Now Button