צילום צנרת וביוב

צילום צנרת ביוב – נתנאל שירותי אינסטלציה

מתי יש לבצע צילום צנרת ביוב? מה היא העלות של צילום צנרת הביוב?
תפקידה של מערכת הביוב של המבנה הוא הוצאת המים המשומשים מן המבנה אל מערכת הביוב השכונתית. צינורות הביוב צריכים לעמוד בלחצים רבים ומערכות ביוב רבות הינן ישנות. במקרים בהם מערכת הביוב ניזוקה אורח חיי הדיירים במבנה יכול להיפגע בצורה משמעותית, החל מריחות לא נעימים, דרך גלישת הביוב והפסולת השכונתית אל תוך המבנה ועד להשבתה מלאה של מערכת המים הביתית. גילוי תקלות במערכת הביוב כאשר הן עוד קטנות יכול להוזיל בצורה משמעותית את עלויות התיקון והוא ללא ספק יקטין את הפגיעה באורחות חיי הדיירים ובשלמות המבנה בזמן התיקון.

מתי יש לבצע צילום צנרת ביוב

את צילום צנרת הביוב יש לבצע באופן מיידי כאשר מופיע רמז אחד או יותר לליקויים במערכת הביוב. בין אם מדובר בריחות לא נעימים בתוך המבנה, בחצר או אפילו ליד פתחי הביוב בסביבת הבית, מומלץ לוודא מדוע ישנה הצטברות של פסולת ולפתור את העניין במהירות. כמובן שבמקרים בהם הביוב השכונתי גולש לתוך המבנה יש להזמין אינסטלטור מקצועי אשר יוכל לפתור את הבעיה ולהחזיר אותך לשגרה בהקדם האפשרי.

מעבר לכך, מומלץ מאוד לעשות בדיקה שגרתית לקראת החורף בעיקר במערכות ביוב ישנות. לעיתים תיקון קטן של צינור או חיזוק של חלק מסוים במערכת יכולים למנוע החלפה של המערכת כולה בעתיד הקרוב.

במה עוזר צילום צנרת ביוב

בעזרת ציוד צילום מתקדם ניתן לקבל תמונת מצב מציאותית ומלאה של מערכת הביוב הביתית שלך, לאתר סתימות, תקלות וחורים בצינורות ולהציע את דרך התיקון המתאימה ביותר. ציוד הצילום מאפשר לאינסטלטור מקצועי לא רק לאתר את התקלה אלא גם להבין מדוע היא הופיעה וכיצד ניתן למנוע הופעה חוזרת שלה בעתיד. לעיתים קרובות באזורים עירוניים שורשים של עצים יחדרו ויחוררו את הצינורות במערכת הביוב, גילוי מוקדם של תופעה זו יאפשר לפתור אותה מבלי הצורך בהחלפת מערת הביוב כולה.

צילום צנרת ביוב בעת כניסה לבית חדש

בעת כניסה לבית חדש, או לבית מושכר, מומלץ מאוד לבצע צילום של צנרת הביוב מכמה סיבות. הסיבה הראשונה והברורה מכל היא בכדי לקבל תמונה מציאותית של מצב הצנרת ולוודא שלא מחכות לך הפתעות לא נעימות בעתיד הקרוב. הסיבה השנייה והחשובה לא פחות היא משפטית. צילום מערכת הביוב ייתן לך הוכחה למצב בו קיבלת את המערכת ויוודא כי לא תיפול עלייך אחריות על תיקונים של ליקויים אשר הופיעו לפני שהנכס עבר לאחריותך.

האינסטלטור האישי שלך

נתנאל מנתנאל שירותי אינסטלציה הוא אינסטלטור מקצועי עם כמעט שני עשורים של ניסיון וידע במערכות המים והביוב הביתיים. אני לוקח אחריות מלאה על תהליך העבודה שלי כמו שעל התוצאה והמטרה שלי היא שהשגרה תחזור לחייך במהירות האפשרית. בעיות בצנרת רק מחמירות עם הזמן ולכן אני מזמין אותך ליצור איתי קשר עוד היום, לקבוע צילום צנרת ביוב ולראות בדיוק באיזה מצב הצנרת שלך נמצאת.

Call Now Button