פתיחת סתימות

פתיחת סתימה בשירותים – נתנאל שירותי אינסטלציה

למי פונים לצורך פתיחת סתימה בשירותים? מה עשוי לגרום לסתימה?

זה קרה או יקרה כמעט בכל בית. סתימה בשירותים היא תופעה נפוצה, שאם לא מטפלים בה במהרה היא עשויה לגרום לנזקים חמורים, שתיקונם צפוי לעלות לא מעט כסף. הסיבות לסתימה יכולות להיות רבות ולא משנה מה הן חשוב לפנות מוקדם ככל האפשר לאינסטלטור, המציע שירותי פתיחת סתימה בשירותים.

כל הסיבות לסתימה בשירותים – מדוע זה קורה

הסיבה העיקרית לסתימה בשירותים הם המשתמשים עצמם. רבים נוהגים להשליך אל השירותים פסולת שאיננה אמורה להימצא בהם, שאריות של מזון ואפילו שערות, שהצטברו במברשת. השלכת פסולת זו גורמת לסתימה בשירותים ולעיתים לסתימה במערכת האינסטלציה כולה. הסתימה בשירותים יכולה להיגרם מאותו אלמנט שהושלך לאסלה או בעקבות השלכה של פסולת רבה במשך זמן רב. גם כשמדובר בפריטים קטנים, בפסולת יום-יומית שנדמה שלא תסתום את השירותים, אסור להשליך אותה ואם בטעות נפלה, כדאי לקרוא למומחים בתחום.

פתיחת סתימה בשירותים – מה עושים?

פתיחת סתימה בשירותים לא תמיד יכולה להיעשות באופן עצמאי. נכון, אפשר למצוא כיום בחנויות לא מעט חומרים ביתיים, העוזרים בפתיחת סתימות, אולם מדובר בחומרים כימיים רעילים מאד וחזקים מאד. שימוש מופרז בהם עשוי לגרום לנזקים הן לצנרת עצמה והן למשתמש בה. מי שנחשף לריכוזים גבוהים של החומר, חשוב שישטוף מהר את האזור החשוף ויפנה לרופא. חזקים ככל שיהיו, חומרים אלה לא תמיד עוזרים לפתור את הבעיה וגם לא תמיד מצליחים להגיע למעמקי הביוב, היכן שנמצאת הסתימה.

אז, מה עושים? פונים לאינסטלטור, המציע שירותי פתיחת סתימה בשירותים. אינסטלטור זה ידאג להגיע אל המקום מהר ככל שניתן ולפתור את הבעיה. האינסטלטור, במקרים כאלה, נעזר בציוד חדשני כדי לזהות את מקור הסתימה וגם בציוד ובחומרים המתאימים לכך. במקרים מסוימים הוא משתמש בספירלה חשמלית, העוזרת בפינוי הפסולת בשירותים שגרמה לסתימה ובמקרים אחרים בציוד שונה. כך או כך, הוא יודע כיצד לפעול וגם כיצד להשתמש נכון הן בציוד שברשותו והן בחומרים שבהם הוא נעזר. חשוב לפנות אליו בהקדם וגם לבדוק מולו מהו ניסיונו בתחום. יש לוודא שמדובר באינסטלטור עם ניסיון רב מאד בתחום וגם כזה שנמצא באזור ויכול להגיע אל המקום מהר.

פתיחת סתימה בביוב – פנייה אל המומחה בתחום

מחפשים אינסטלטור מקצועי? נתנאל שירותי אינסטלציה ישמח לעזור לכם בכל בעיית אינסטלציה וידאג להגיע אל המקום מהר ככל האפשר. נתנאל מציע לכם שירותי אינסטלציה מגוונים במחירים הוגנים: פתיחת סתימה בשירותים, החלפת כיורים וברזים, תיקוני צנרת, הגברת לחץ מים ועוד. לא משנה באיזו תקלה מדובר, נתנאל ינצל את ניסיונו הרב בתחום (ניסיון של למעלה מ – 18 שנים) ואת הידע ברשותו כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר. זקוקים לשירותי פתיחת סתימה בשירותים? פנו לדניאל כבר עכשיו!

Call Now Button