פתיחת סתימות

פתיחת סתימה באסלה – נתנאל שירותי אינסטלציה

למי פונים לצורך פתיחת סתימה באסלה? מה חשוב לבדוק מול האינסטלטור לפני שמזמינים אותו?

פתיחת סתימה באסלה היא משימה לא פשוטה. לא משנה מהי הסיבה לסתימה, הדבר מצריך מיומנות רבה וגם ציוד מתאים. מדובר בתופעה נפוצה מאד, הנובעת פעמים רבות מחוסר תשומת לב, השלכה של חפצים, שאינם אמורים להימצא בתוכה ולעיתים גם תשתית ביוב ישנה ולקויה.

סתימה באסלה – מדוע זה קורה

הסתימה באסלה יכולה להיגרם מסיבות שונות. היא איננה מופיעה כך סתם ומצריכה פנייה אל מומחים, המציעים שירותי פתיחת סתימה באסלה. הסיבות לסתימה יכולות להיות רבות. פעמים רבות מדובר במערכת ניקוז ישנה מאד, מערכת עם תקלות ולא מעט בעיות, במקרים אחרים מדובר בסתימה בביוב הכללי, שאיננו קשור למערכת האינסטלציה בבית ובמקרים מסוג אחר מדובר בהשלכת חפצים שונים, שאסור להשליך אל האסלה. כל אלה יכולים לגרום לסתימה, שהטיפול בה אפשרי אך ורק על ידי בעלי מקצוע, המתמחים בכך.

למי פונים

במקרים של סתימה בביוב חשוב לפנות בהקדם לבעל מקצוע. לא משנה מהי הסיבה לסתימה, ככל שמטפלים בה מוקדם ניתן למנוע נזקים חמורים בהמשך. לצערנו מדובר בתופעה נפוצה מאד, ממנה סובלים בלא מעט בתים. ילדים קטנים נוטים להשליך ישירות אל האסלה חפצים שונים ואפילו צעצועים ומבוגרים משתמשים בה, פעמים רבות, כפח זבל וזורקים אליה אשפה שלא אמורה להימצא בה. הימצאות גופים מסוג זה בתוך האסלה גורמים לסתימתה ועשויים להשפיע על מערכת האינסטלציה כולה.

במקרים כאלה מומלץ לפנות לאינסטלטור, המציע שירותי פתיחת סתימה באסלה ומשתמש בציוד מתאים כדי לבצע זאת. אינסטלטור זה מכיר היטב את מערכות הביוב ויודע כיצד לאתר מהר את מקור הבעיה ואיזה פתרון להציע. לא מומלץ לנסות ולפתוח את הסתימה באסלה לבד וגם לא מומלץ לרכוש חומרים שונים שיכולים לעזור בכך. מדובר לרוב בחומרים רעילים מאד. בכל מקרה, ולפני הזמנת בעל המקצוע, כדאי להסביר לו וכבר במהלך שיחת הטלפון הראשונה מהי הבעיה. כך ידע האינסטלטור איזה ציוד להביא אתו וגם איזו הצעת מחיר לתת. יש לוודא כמובן שפונים לבעל מקצוע מנוסה, בעל מקצוע מיומן ואמין. כזה שיוכל להגיע אל המקום במהירות האפשרית ולהציע את הפתרון המתאים.

פתיחת סתימה באסלה – רק בעזרת נתנאל!

מחפשים בעל מקצוע המציע שירותי פתיחת סתימה באסלה? נתנאל שירותי אינסטלציה הוא הכתובת! נתנאל ישמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם פתרון מתאים במקרים של בעיות אינסטלציה, לרבות סתימה באסלות. נתנאל עוסק בתחום זה למעלה מ – 18 שנה ומציע, במסגרת כלל שירותיו, פתרונות לבעיות אינסטלציה מסוגים שונים. לא משנה מהו מקור הסתימה, הוא יגיע במהירות הנדרשת אל המקום ויטפל בבעיה. אתם מוזמנים להתקשר לדניאל לצורך פתיחת סתימה בביוב וליהנות משירות מקצועי ללא פשרות וממענה מהיר מאד!

Call Now Button