איתור נזילות

איתור נזילה בצנרת – נתנאל שירותי אינסטלציה

אם אתם מזהים נזילה בבית, בין אם זה בשלוליות מים אשר מתגלות על הרצפות בכל בוקר, ובין אם אלו כתמי רטיבות ועובש בקירות, חשוב מאוד שתזמינו אינסטלטור מומחה באופן דחוף אשר יבצע עבודות איתור נזילה בצנרת שלכם ויאתר את מקור התקלה בצורה הטובה ביותר.

ישנה חשיבות גדולה מאוד לביצוע איתור נזילה בצנרת מוקדם ככל האפשר. ככל שתדחו את העניין יותר, כך הנזילה עשויה להיות רחבה יותר, ולהגיע לאזורים נרחבים יותר במבנה, מה שידרוש תיקון נרחב יותר, ומה שעלול לגרום לנזק רב יותר. לכן, ברגע שאתם מתחילים לחשוד בכך שיש לכם נזילה, אפילו אם אין סימנים בבית, אבל חשבון המים שלכם גדל באופן פתאומי, פנו אל נתנאל שירותי אינסטלציה והזמינו שירות מקצועי ואיכותי של איתור נזילה בצנרת בצורה הטובה ביותר.

איתור נזילה בצנרת בעזרת מצלמה תרמית

בעבר, בכדי לאתר את מקור הנזילה היה צורך בשבירה של הקירות בכדי לחשוף את מערכת הצינורות ולהבין מהי הבעיה. פעמים רבות לאחר שבירת הקיר היה מתגלה כי במקום בו ישנם סימנים לנזילה, לא נמצא המקור שלה, ולכן היה צורך בהמשך שבירה של הקיר עד למציאת מקור הבעיה. בצורה הזו, לאחר תיקון הנזילה לבעלי הבית היה נזק רב לתקן, ולעיתים היה עליהם להזמין בעל מקצוע מומחה לתיקון של הקירות הללו, מה שדרש הוצאה כספית גדולה במיוחד

לכן, בכדי שלא תצטרכו להגיע למצב הזה, בנתנאל שירותי אינסטלציה אנו מבצעים איתור נזילה בצנרת עם מצלמה תרמית – מצלמה מיוחדת אשר מזהה את הבדלי הטמפרטורות בקיר וכך יכולה לומר לנו בדיוק היכן המקור של הנזילה בכדי שנטפל בבעיה באופן מדויק ומבלי לגרום לנזק רב לקירות או לרצפות של הבית.

מתן פתרונות איכותיים לטיפול בבעיה

נתנאל שירותי אינסטלציה הינה חברה אשר עוסקת בתחום כבר למעלה מ – 18 שנה. בכל השנים הללו צברנו ניסיון רב בעבודות איתור נזילה בצנרת, ניסיון אשר מאפשר לנו להעניק לכלל הלקוחות שלנו שירות הרבה יותר טוב ולאתר את הנזילות במבנים שלהם באופן הרבה יותר מדויק, ובתוך זמן קצר.

בנוסף, לאור המומחיות הרבה אשר צבר נתנאל, בעל החברה, במהלך כל השנים, הוא יכול להעניק לכם מגוון רחב של פתרונות איכותיים לכל בעיה ולסייע לכם לפתור את הנזילה בצורה הטובה ביותר עבורכם, ובאופן אשר ימנע מאותו מקור של נזילה להתפרץ שוב לאחר תקופה.

לכן, אם אתם זקוקים לעבודה מקצועית ואיכותית של איתור נזילה בצנרת, פנו עוד היום אל נתנאל שירותי אינסטלציה דרך האתר או הטלפון ותוכלו לפתור את בעיית הנזילות בבית שלכם באופן מהיר, יעיל וכמובן, על ידי מומחה בתחום שיבצע את העבודה עם כלים מקצועיים ומשוכללים ועם מינימום נזק לקירות או מרצפות הבית.

Call Now Button