איטום דליפות מים

צור קשר
053-487-2777


*מקבלים גם כרטיסי אשראי

נתנאל שירותי אינסטלציה

מי מבצע איטום דליפות מים? מה היא העלות של איטום דליפות מים?

נזילות או ליקויים במערכת המים הביתית יכולים להוות סכנה אמיתית לשלמות המבנה ולפגוע בשגרת החיים של הדיירים. דליפות מים עלולות לגרום לשינויים בטמפרטורת המים היוצאים מהברזים, רטיבויות ברחבי הבית, התנפחות של קירות, עובש ואפילו פגיעה במערכת החשמל של המבנה. איטום דליפות המים נעשה לאחר שמקור הדליפה מאותר, בכדי להימנע מפגיעה מיותרת בקירות, יש להשתמש בציוד מתקדם המסוגל לאתר את הנזילה בצורה מדויקת דרך קירות הבית. מכיוון וישנם נזקים רבים אשר עשויים להיגרם עקב הנזילות והעובדה שככל שמתעלמים מנזילה ליותר זמן כך הפוטנציאל ההרסני שלה עולה, לא מומלץ להמתין ברגע שמזהים נזילה ויש לפנות לאיש מקצוע אשר יאטום אותה בהקדם האפשרי.

מתי יש להיעזר באיש מקצוע לאיטום דליפות מים

עבודת האיטום הינה מסובכת ויש להשתמש בכלים המתאימים בכדי לוודא שהנזילה באמת נאטמה, שאין נזילות נוספות ושאין צורך לבצע תיקונים נוספים. מעבר לך, עבודות האיטום של הצנרת נעשות בתוך קירות הבית, איש מקצוע ידע כיצד לתקן את התקלה עם גרימת נזק מינימלי לקירות הבית ולתקן אותם כמובן. בכל זמן בו קיימים רמזים לנזילה או תקלה במערכת המים, מומלץ לפנות לאיש מקצוע אשר יוכל לאתר את התקלה ולפתור אותה על הצד הטוב ביותר.

כיצד יש לבחור איש מקצוע אשר יבצע איטום דליפות מים

הדבר הראשון שחשוב לשים עליו דגש הוא אדם אשר יוכל לקחת אחריות על העבודה שהוא עושה, ישנן חברות המאגדות מספר רב של אינסטלטורים תחתיהן ויש לוודא כי לא ייווצר מצב בו ברצונך לדבר עם האדם שביצע את העבודה ואין לך את האפשרות. בנוסף לאחריות יש לבחור באדם עם ניסיון רב אשר יוכל לתת לך מענה מידי.

האינסטלטור שלך

נתנאל הינו אינסטלטור מקצועי אשר מבצע איתור ותיקון של ליקויים במערכות מים כבר כמעט שני עשורים. בעזרת שירות מקצועי, שקיפות מלאה וזמינות מידית, נתנאל מסוגל להציע את שירותי האינסטלציה הטובים ביותר אשר ישאירו אותך עם ראש שקט וצנרת תקינה. אני מעמיד לרשותך אחריות מלאה על תהליך העבודה שלי כמו שעל התוצאה, עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתי קשר בטלפון ולשכוח מהבעיות בצנרת

Call Now Button