פתיחת סתימות

פתיחת קווי ביוב – נתנאל שירותי אינסטלציה

כיצד מתבצעת פתיחת קווי ביוב? מי מציע את השירות?

פתיחת קווי ביוב נדרשת במקרים של סתימה במערכת הביוב כולה וגם כדי למנוע תקלות שונות בעתיד. פתיחת הקווים נעשית באמצעות שטיפה בלחץ מים גבוה מאד, המאפשר את סילוק הגורמים השונים המפריעים לזרימה וכן גם לצורך ניקוי קווי הביוב – הצנרת עצמה. לעיתים משתמשים במצלמות מיוחדות ולעיתים בציוד נוסף כדי לאתר את מקור התקלה.

כיצד זה נעשה

במקרים מסוימים מצטברים בקווי הביוב, ובעיקר על דפנותיהם, חלקים שונים של פסולת הנדבקים אליהן וגם שומנים מסוגים שונים, המושכים אליהם את הפסולת הזורמת בביוב. כל אלה, ובעיקר ככל שחולף הזמן, עשויים לפגוע בקווי הביוב ולגרום לסתימה פתיחת קווי ביוב היא משימה מאתגרת מאד המצריכה פנייה לבעלי מקצוע, המתמחים בתחום. קווי הביוב משמשים כאמצעי שינוע לחומרים שונים, לרבות פסולת מזוהמת והם אלה הדואגים להרחיק את כל זה מסביבת המחייה שלנו. חמורה.

פתיחת קווי ביוב נעשית בדרכים שונות, כשהדרך האפקטיבית ביותר היא באמצעות לחץ מים בעוצמה גבוהה. לחץ מים זה עוזר לסלק את הפסולת שהצטברה בדפנות, את השומנים ואת הדבקים והוא מאפשר זרימה טובה ותקינה בו. במקביל הוא עוזר גם לפתוח סתימות באזורים מסוימים בקווי הביוב, סתימות העשויות לגרום לנזקים חמורים בצנרת כולה.

מה כדאי לדעת על זה

פתיחת קווי ביוב באופן זה מצריכה מיומנות ברמה גבוהה וגם מכשור מתאים. ישנם אינסטלטורים הנעזרים גם במצלמות מיוחדות כדי לאתר את מקום הסתימה או את הבעיה בקווי הביוב עצמם. בעזרת המצלמות ניתן לאתר בצורה מדויקת את הבעיה, לטפל בה מבלי לגרום לנזק בקווי הביוב ומבלי לשבור מרצפות, להתאים את הפתרון לתקלה וגם לחסוך בכסף ובכוח אדם. פתיחת קווי ביוב ושמירה על המערכת כולה, כחלק מתחזוקה שוטפת, עוזרת לשמור על הצנרת ומאפשרת לדיירי המקום להשתמש במערכות האינסטלציה השונות מבלי לסבול מתקלות מיותרות ולא נעימות. מי שמבצעים זאת בפועל הינם אינסטלטורים מנוסים ומיומנים, המכירים היטב את שיטות פתיחת קווי ביוב ואת הכלים הנדרשים להם לבצע זאת בצורה הטובה ביותר.

פתיחת קווי ביוב בעזרת נתנאל – כדי למנוע תקלות ובעיות מיותרות

אם אתם זקוקים לשירותי פתיחת קווי ביוב, פנו לנתנאל שירותי אינסטלציה. נתנאל מציע לכם ניסיון של למעלה מ – 18 שנה ורמת מקצועיות גבוהה. נתנאל עובד מול לקוחות מאזור המרכז ומלווה אותם לאורך כל הדרך. הוא מבטיח מענה מהיר מאד ושירות אמין. לצד שירותי פתיחת קווי ביוב, אותם הוא מציע, ישנם שירותים נוספים, שגם בהם ניתן לבחור, כמו: תיקון דליפות מים, הגברת לחץ מים, החלפה של כיורים וברזים, איטום נזילות ודליפות ועוד. נתנאל זמין עבורכם 24 שעות ביממה וישמח להגיע אליכם כדי לטפל בתקלה. לפרטים נוספים ולהזמנת השירות, צרו עם נתנאל קשר עוד היום.

Call Now Button